Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
11:00
B. 77, Rødovre
6
Herstedøster IC
3
Serie 5 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
BK Avarta
1
Glostrup
1
8:8 Herresenior Mester - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
B. 77, Rødovre
3
Hareskov IF
2
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
BK Vest, Rødovre (1)
Oversidder
Serie 5 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
BK Avarta
Køge BK
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
BK Avarta
B. 1973, Herlev (2)
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
BK Avarta (1)
Taastrup Idrætsforening (2)
Serie 4 - Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
BK Vest, Rødovre (2)
Albertslund IF (2)
UHT
Serie 5 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
BK Avarta
Farum BK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Islev BK
Football Club Albertslund (1)
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
BK Avarta
Lellinge IF
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Islev BK
Herstedøster IC
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:50
B. 77, Rødovre
Vindinge IF
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
BK Avarta
Herfølge BK (2)
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
BK Avarta
Glostrup
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
BK Avarta
IF Bytoften
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
BK Vest, Rødovre
Brøndbyernes IF
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
BK Avarta
Oversidder
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
BK Avarta (2)
B. 1973, Herlev
Serie 4 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
BK Avarta
IF Bytoften
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
BK Avarta
Jyllinge FC
U21 B, 2024 efterår (2003 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:30
Islev BK
Herlev IF
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
BK Avarta
Fløng-Hedehusene Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:00
BK Avarta
LSF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
BK Avarta
Ringsted IF
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
BK Avarta
Lundtofte Boldklub
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
BK Avarta
BSF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
BK Avarta
Kirke Hyllinge IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
BK Vest, Rødovre (2)
Oversidder
Serie 5 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
BK Avarta
Allerød FK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:00
BK Avarta
BSF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
BK Avarta
Hundige BK (1)
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
BK Avarta
VG Fodbold
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Islev BK
Ishøj IF
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
BK Avarta
Borup IF Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
BK Avarta
Fløng-Hedehusene Fodbold
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
B. 77, Rødovre
Vester Fodbold
Serie 5 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
BK Avarta
Avedøre IF
8:8 Herresenior Mester - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
BK Avarta
Greve Fodbold
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
B. 77, Rødovre
Glostrup
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
BK Avarta (2)
AB (2)
Serie 4 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
BK Vest, Rødovre (1)
B. 1973, Herlev
Serie 5 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
BK Avarta (1)
Brøndby Strand IK
Serie 4 - Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Islev BK
Hjorten Fodbold, Herlev
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
BK Avarta
Værløse
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
BK Avarta
BSF
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
BK Avarta
B. 1973, Herlev
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
BK Avarta
Herlev IF (1)
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
BK Avarta
Taastrup FC
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
BK Avarta
Glostrup
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
BK Avarta
Herlev IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
BK Vest, Rødovre (2)
Herstedøster IC
Serie 5 - Efterår Pulje 4
|